WIELKA PROMOCJA

list W: Category 1

Otwarcie nowego sklepu internetowego!!!

Zobacz szczegóły i regulamin promocji.

REGULAMIN PROMOCJI 

1. Organizatorem promocji jest firma IRYS Producent biżuterii ślubnej.

2. Okres trwania Promocji : od 18.05.2020 do uzupełnienia  asortymentu sklepu, nie dłużej niż do 31.07.2020 roku.

   -Okres trwania promocji Produktu : od momentu wystawienia produktu na sprzedaż do chwili pojawienia się kolejnego produktu promocyjnego. Nie krócej jednak niż 24 godz. W jednym dniu możliwe jest pokazanie się kilku produktów promocyjnych .

3. Miejscem Promocji jest sklep internetowy działający pod adresem www.irys-bizuteria.pl

4. Promocja dotyczy  produktów nowych, wykonywanych na zamówienie a jej wysokość jest zróżnicowana dla każdego produkt. Towar obniżony jest od 5-50% od ceny detalicznej brutto. Wysokość obniżki przedstawiona jest przy każdym produkcie.

5.Promocja nie łączy się z innymi promocjami/rabatami oferowanymi przez Organizatora w dniu sprzedaży (w tym nie łączy się z rabatem przysługującym  z racji uczestnictwa w Targach Ślubnych). W przypadku obowiązywania innych promocji , Uczestnik ma prawo wyboru z której promocji chce skorzystać. 

6.Promocja przeznaczona jest dla konsumentów w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego. Uczestnicy Promocji mogą wielokrotnie brać udział w Promocji w okresie jej obowiązywania.

7. Postanowienia niniejszego regulaminu nie naruszają ani nie ograniczają prawa do reklamacji związanej z rękojmią lub gwarancją.

8.Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. 

9.Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 18.05.2020 r.

.

 

W tej samej kategorii

Powiązane z tagami

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień