TARGI ŚLUBNE

list W: Category 1

Czy warto wybrać się na targi ślubne?

Takie pytanie zadaje sobie wiele par! A my odpowiadamy, zdecydowanie TAK!

 

Czy warto wybrać się na targi ślubne?

 

Takie pytanie zadaje sobie wiele par! A my odpowiadamy, zdecydowanie TAK!

Z roku na rok przybywa nie tylko wystawców, ale również samych imprez tego typu.

Targi odbywają się zimą, a więc po sezonie ślubnym, kiedy firmy mają chwile wytchnienia, a salony ślubne przygotowały już nowe kolekcje.

Bilety można kupić przez internet, ale również w kasach przy wejściu.

Nie ma przerażających kolejek, więć jeśli nie macie pewności, że się na nich pojawicie,to możecie to jak najbardziej odłożyć na dzień przybycia.

Targi organizowane są zwykle przez 1-2 dni.

 

Co tam znajdziemy?

 

...wszystko i wszystkich: fotografów, kamerzystów, orkiestry, wodzirejów, cukiernie, pracowanie dekoratorskie, jubilerów, salony sukien ślubnych, fotobudki itp. Zwykle znajdują się tam sami najlepsi znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie.

Jakieś korzyści?

Wg usługodawców same korzyści. Cały teren roi się od specjalnych cen na targach, które obowiązują tylko dzisiaj, albo tylko z tą ulotką. Na pewno jest to plus i warto z tego skorzystać. Ciężko jednak decydować się na fotografa, zaproszenie, czy obrączki, kiedy wkoło jest pełno ludzi i panuje ogólny chaos. Warto więc wcześniej zorientować się, kto będzie się wystawiał na danych targach, przejrzeć jego ofertę i wtedy śmiało kupować usługi w niższych cenach.

W targach bardzo fajną sprawą jest to, że spotkasz wiele branży w jednym miejscu. Nie musisz biegać po całym mieście, żeby na koniec dnia uświadomić sobie, że właśnie zleciała ci cała sobota, a odwiedziłaś 2 salony z sukienkami i jednego jubilera, a i tak nadal nic konkretnego nie załatwiłaś.

Plusy:

 

Istotnym plusem jest na pewno fakt, że idąc tam możemy dotknąć i obejrzeć na żywo np. zaproszenia ślubne, których wybór jest naprawdę szeroki. Możemy się zainspirować czy też dowiedzieć o trendach obowiązujących w danym sezonie. Zupełnie za darmo degustować wypieki, drinki czy lody, a nawet przymierzyć suknię ślubną. Podczas targów odbywają się pokazy mody, więc jeśli nie do końca wiemy jakiej sukni szukamy, możemy spokojnie usiąść i obejrzeć kilkadziesiąt modeli na żywych modelkach .

Najlepiej na targi udać się w roku, w którym będzie organizowany ślub Możecie wtedy skorzystać z próbnego makijażu, czy możliwości zrobienia próbnej fryzury ślubnej. Wybrać budkę fotograficzną w atrakcyjnej cenie czy kupić biżuterie i dodatki ze zniżką.

Dla ciebie organizacja ślubu jest czymś zupełnie nowym, a dla wystawców to codzienność, dlatego warto skorzystać z ich doświadczenia. Ci ludzie przychodzą tam dla ciebie i chętnie odpowiedzą na twoje pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Na targach każdy jest pomocny, więc warto to skorzystać!

Podsumowując:

 

Targi Ślubne to naprawdę świetna okazja do wstępnego rozeznania w kwestii organizacji ślubu i wesela, ale również idealny moment na dopięcie kilku spraw na ostatni guzik. Na targach zbierzecie cenne kontakty, ale również zgarniecie kilkanaście zniżek i rabatów, które pozwolą wam na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Nawet jeżeli nie zdecydujecie się na skorzystanie z usług oferowanych przez wystawców, to rozmów ze specjalistami oraz mnóstwa inspiracji już nikt wam nie odbierze.

 

Terminarz Targów na których zobaczysz naszą biżuterię:

 

(harmonogram wkrótce)

 

 

 

 

W tej samej kategorii

Powiązane z tagami

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień